krizdabz.lv rakstu īsāka versija

Aktīvi nesekoju līdzi @krizdabz blogam un tviterim. Tomēr Kristaps informāciju atjaunina ļoti regulāri, raksti bieži ir interesanti un pētnieciski. Taču es tos nelasu. Pirms nedēļas sapratu savu problēmu – Kristapa pasniegtā informācija ir rakstīta pārāk gari. Vismaz manā uztverē. Kad papētīju tuvāk – es rakstu ļoti līdzīgi, mans rezultāts man pašam nepatīk, tāpēc rezultātā es nerakstu… 🙂

Kā jau vienmēr, vieglāk ir kritizēt, nekā izdarīt pašam. Ņemot vērā ka esmu diezgan paškritisks, bet draņķīgs rakstītājs,  nonācu pie jauka vidusceļa – es rediģēšu Kristapa rakstu pēc sava vērtējuma. Turpmāk visus rakstus ātrāk vai lēnāk “saīsināšu” un publicēšu šeit.

Būs divi ieguvumi – iepazīšos ar visiem  Kristapa rakstiem pilnībā un noteikti gūšu daudz jaunas informācijas. Veltot laiku to redakcijai, tā  daudz stiprāk paliks atmiņā.

Otrkārt – iespējams, ka citiem arī būs vieglāk lasīt tieši saīsināto rakstu un rezultātā mēs ietaupīsim kaudzi laika.

Var gadīties ka mainītais raksts zaudēs kādu no savām niansēm. Lai arī necentīšos kaut ko cenzēt, slēpt vai izmainīt, tomēr var gadīties arī kādas būtiskas nianses pazaudēšana.

Ja Kristaps iebildīs par autortiesībām, tad noteikti pārtraukšu. Kā arī – ja man pietrūks laika vai iestāsies neizmērāms slinkums, vai saņemšu tik daudz kritikas un nopēlumu, ka nāksies emigrēt.

Nu tad lūk, mans pirmā raksta variants. 334 vārdi -> 225 (gandrīz tieši 30%). Noteikti ir iespējams saspiest vēl vairāk, bet pirmajai reizei pietiks.

 

 

Arnis

 

2 thoughts on “krizdabz.lv rakstu īsāka versija

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *